• Detail firmy

Ing. Zdeněk Křivan

Základní popis

Nabízíme projektové práce. VŠECHNY AKCE REALIZUJEME OD PŘÍPRAVNÝCH FÁZÍ AŽ PO REALIZAČNÍ DOKUMENTACI, VČETNĚ AUTORSKÉHO DOZORU A ZÍSKÁNÍ VEŠKERÝCH DOKLADŮ A POVOLENÍ

Adresa

V bokách III 1073/8
152 00 Praha 5 - Hlubočepy

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45711119
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme projektové práce.

VŠECHNY AKCE REALIZUJEME OD PŘÍPRAVNÝCH FÁZÍ AŽ PO REALIZAČNÍ DOKUMENTACI, VČETNĚ AUTORSKÉHO DOZORU A ZÍSKÁNÍ VEŠKERÝCH DOKLADŮ A POVOLENÍ

Kontaktní údaje

Telefon: 251 819 813
Fax: 251 819 813
E-mail: krivan.zdenek@volny.cz
WWW: www.volny.cz/krivan.zd...

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Křivan - Majitel

Další firmy v oboru

ÚČTO A GRAFIKA

Zajišťuji externí zpracování účetnictví a mezd, zpracování daní a daňovou optimalizaci. Druhou činností, které se věnuji, je tvorba grafiky. Vyrábím a prodávám grafické koláže a šperky.

EDUCA INTERNATIONAL , o.p.s.

Zaměřujeme se na vzdělávání a rozvoj lidských zdrojů, kvalifikaci a rekvalifikaci pracovníků, odborné stáže pro studenty či pořádání odborných kurzů. Nabízíme zprostředkování stáží pro vysokoškolské studenty a absolventy. Především se zaměřujeme na stáže Erasmus+ či Leonardo da Vinci. Rovněž zajistíme pojištění mobility studentů.

INPEMA s.r.o.

Naše rodinná firma má dlouholetou tradici v oblasti pojišťovnictví. Nabízíme pojištění v různých oblastech lidské činnosti. Zprostředkováváme pojistky u všech velkých pojišťoven v ČR. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenská a konzultační činnost v tomto oboru. Kompletní nabídku pojištění naleznete na našich internetových stránkách.