• Detail firmy

Ing. Zdeněk Homola

Základní popis

Projektování rodinných domů a pozemních staveb. Statické posuzování konstrukcí, provádění staveb a jejich odstraňování, inženýrská činnost.

Adresa

Dukelská 1207
753 01 Hranice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15384829

Výrobky, činnosti

Projektování rodinných domů a pozemních staveb.

Projektování rodinných domů a pozemních staveb. Statické posuzování konstrukcí, provádění staveb a jejich odstraňování, inženýrská činnost.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 694 250
E-mail: zhomola@centrum.cz
WWW: www.stavby-homola.cz

Kontaktní osoba

ing. Zdeněk Homola - Jednatel

Mobil: +420 602 158 867
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

LIVE image, s.r.o.

Realizujeme stavební práce všeho druhu včetně malířských a štukatérských služeb. Montujeme sádrokartony, zateplujeme fasády a provádíme kompletní stavby domů na klíč. Zabýváme se návrhy a následnou realizací interiérů ve spolupráci s architekty.

ESOX, spol. s r.o.

Specializujeme se na generální dodávky v oboru pozemní a průmyslové stavitelství. Hlavní prioritou firmy je co nejvyšší spokojenost zákazníka. Snažíme se, aby se naše práce stala referencí pro dalšího klienta a důvodem pro opakující se spolupráci. Jsme tým profesionálních a zkušených lidí ve svém oboru. Námi nabízené služby neustále modernizujeme a rozvíjíme.