• Detail firmy

Ing. Zdeněk Bahner

Základní popis

Nabídka tandem letů a paraglidingu v Beskydech.

Adresa

Vidče 519
756 53 Vidče

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65514076
DIČ:  CZ7304155870

Výrobky, činnosti

Tandemové létání - paragliding

Kontaktní údaje

E-mail: tandem@bahner.cz
WWW: www.tandem.bahner.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Bahner - Majitel

Mobil: +420 724 844 340
Další firmy v oboru

Zábavní technika - Zdeněk Poklop

Zajišťujeme dodávky, provoz a pronájem zábavní techniky, která oživí atmosféru a pobaví hosty ať už v restauraci, hotelu či herně. Specializujeme se na ligové šipky, kulečníky a stolní fotbal - fotbálek. Zajišťujeme rovněž servis zábavní techniky, a to do 48 hodin od nahlášení závady. Chcete-li si pořídit do Vaší provozovny zábavní automat, neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám pomůžeme s výběrem.

Libor Musil

Věnujeme se prodeji detektorů kovů a jejich příslušenství. Nabízíme detektory kovů pro amatéry i specialisty v různých cenových hladinách. Poskytujeme komplexní servis včetně zaškolení do obsluhy jednotlivých zařízení v terénu. Provozujeme zavedený e-shop a kamennou provozovnu v Českém Rudolci.

RUDOLFOVA HLÍNA

Specializujeme se na výrobu a prodej keramické hlíny a výtvarných potřeb. Nabízíme točírenské hmoty, šamotové hmoty a licí hmoty. Prodej nabízíme jak pro keramické dílny, školy, keramické a výtvarné kurzy keramiky, zájmové kroužky, které pracují s keramikou, keramické kurzy, tak pro širokou veřejnost - pro hobby.