• Detail firmy

Ing. Zbyněk Wolf

Základní popis

Nabízím služby v oblasti pozemních staveb ,energetických auditů a vydání průkazů.

Adresa

Hradská 79,
344 01 Domažlice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73374792

Výrobky, činnosti

Energetické audity

Kontaktní údaje

E-mail: info@awprojekt.cz
WWW: www.awprojekt.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zbyněk Wolf - Majitel

Mobil: +420 379 724 590
Další firmy v oboru

PLANSTAV a.s.

Zabýváme se projektováním bytové výstavby, nástaveb, vestaveb a novostaveb bytových domů, rekonstrukcí objektů, rodinných domů, ubytoven, zdravotních středisek, školských zařízení i výrobních hal, zateplení panelových domů. Zajistíme podklady pro program "Zelená úsporám". Součástí poskytovaných služeb je i poradenství. Nabízíme komunikaci se státní správou, podání žádostí na stavební úřad apod.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

Ing. Jiří Tetzeli - NORD

Zaměřujeme se na agroturistiku a zpracování rostlinných odpadů. Nabízíme poradenství pro zemědělce v oblasti dodací. Zajišťujeme vedení jednoduchého i podvojného účetnictví - revize účetnictví, rekonstrukce účetnictví, vypracování daňových přiznání, optimalizace daňových zatížení apod.