• Detail firmy

Ing. Zbyněk Wolf

Základní popis

Nabízím služby v oblasti pozemních staveb ,energetických auditů a vydání průkazů.

Adresa

Hradská 79,
344 01 Domažlice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73374792

Výrobky, činnosti

Energetické audity

Kontaktní údaje

E-mail: info@awprojekt.cz
WWW: www.awprojekt.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zbyněk Wolf - Majitel

Mobil: +420 379 724 590
Další firmy v oboru

Monhart Akustik s.r.o.

Zajišťujeme měření hluku a prašnosti, diagnostické měření hluku, návrhy a úpravy na snížení hluku v občanské a průmyslové výstavbě. Věnujeme se vypracování hlukových studií pro zjištění míry hlukové zátěže. Dodáváme akusticky pohltivé prvky ve formě betonových tvárnic a panelů realizujeme nejrůznější protihlukové úpravy - protihlukové kryty strojů a zařízení, protihlukové stěny apod.

Daňová kancelář - Ing. Josef Šlajs

Naše společnost se již řadu let věnuje vedení kompletního účetnictví. Zajistíme Vám vypracování daňové evidence a daňových přiznání. Daňové poradenství, které vám nabízíme, Vám poskytne právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Dále nabízíme služby v oblasti mezd - vedení mzdové agendy.

AREA group s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v architektuře a projekčních prací. Vykonáváme architektonickou a projektantskou činnost pro komerční i rezidenční výstavbu. Zajišťujeme architektonické a urbanistické studie na míru, veškerou projektovou dokumentaci, technický dozor investora i vyřízení kolaudace.