• Detail firmy

Ing. Vojtěch Štrba - Statik

Základní popis

Statické a dynamické výpočty stavebních konstrukcí,posudky rekonstrukcí,projektová činnost pro všechny stupně PD,posouzení přestaveb bytových jader,zpracování dílenské dokumentace a výkresů výztuže konzultační a poradenská činnost,technický dozor.

Adresa

Adamusova 1254
735 14 Lutyně

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76496171

Výrobky, činnosti

Statika

Kontaktní údaje

E-mail: vojtech.strba@email.cz
WWW: www.statik-znalec.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vojtěch Štrba - Jednatel

Telefon: +420 777 148 492
E-mail: vojtech.strba@email.cz
Další firmy v oboru

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.

Building Audit, s.r.o.

Zabýváme se přípravou, realizací a kontrolou staveb. Provádíme audity projektových dokumentací, rozpočtů a staveb. Pomáháme investorům s přípravou a realizací staveb. Poskytujeme nezávislé komplexní inženýrské a manažerské služby.

Ing. Světlana Kravčenková

Specializujeme se na provádění energetických auditů. Zajišťujeme zpracování energetických průkazů a vydání energetických štítků.