• Detail firmy

Ing. Vojtěch Štibora

Základní popis

Dodávky a servis výpočetní techniky pro firmy i domácnosti. Inteligentní elekroinstalace, řízení vytápění, ovládání rolet a žaluzijí, led osvětleni.

Adresa

Denisova 2918/9a
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65144856

Výrobky, činnosti

Dodávky a servis výpočetní techniky

pro firmy i domácnosti. Inteligentní elekroinstalace, řízení vytápění, ovládání rolet a žaluzijí, led osvětleni.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 227 177
E-mail: info@vojtas.cz
WWW: www.vojtas.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vojtěch Štibora - Majitel

Mobil: +420 602 435 377
Další firmy v oboru

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.