• Detail firmy

Ing. Vlastimil Smékal

Základní popis

Firma Ing. Vlastimil Smékal, realizace staveb zahájila svoji činnost v roce 2000 po získání autorizace v oboru pozemní stavby-Zakládání staveb,Svislé a vodorovné konstrukce z nabízených materiálů předních prodejců,stavebních hmot,Vodorovné a svislé

Adresa

Bezděčín 67
293 01 Bezděčín

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62123149
  • Služby

Výrobky, činnosti

práce

Zakládání staveb,Svislé a vodorovné konstrukce,Vodorovné a svislé izolace,Tesařské konstrukce a střešní pláště šikmých i plochých střech

Kontaktní údaje

Telefon: 326 726 168
Fax: 326 726 168
E-mail: vlastimil.smekal@worldonline.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vlastimil Ing.Smékal - Majitel

Mobil: 606 880 477
E-mail: vlastimil.smekal@worldonline.cz
WWW: www.stavby-smekal.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.