• Detail firmy

Ing. Vlastimil Růžička

Základní popis

Poskytujeme ruční výrobu a prodej sádrových i dřevěných loutek. Navrhujeme a vyrábíme také loutky dle přání zákazníka. Zakoupíte u nás závěsné loutky.

Adresa

Do údolí 126/4
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13788469

Výrobky, činnosti

Dekorativní keramika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 540 716
Fax: +420 233 540 716
E-mail: ruzicka@themarionettes.net
WWW: www.themarionettes.net
Další firmy v oboru

MP TOBACCO s.r.o.

Distribuujeme tabákové výrobky a příslušenství. Nabízíme internetový prodej mexických a kubánských kvalitních doutníků, humidor, tabáků, hracích karet, alkoholických nápojů, čokolády, hřebíčkových cigaret, pouzdra na doutníky a další.

RUDOLFOVA HLÍNA

Specializujeme se na výrobu a prodej keramické hlíny a výtvarných potřeb. Nabízíme točírenské hmoty, šamotové hmoty a licí hmoty. Prodej nabízíme jak pro keramické dílny, školy, keramické a výtvarné kurzy keramiky, zájmové kroužky, které pracují s keramikou, keramické kurzy, tak pro širokou veřejnost - pro hobby.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.