• Detail firmy

Ing. Vlastimil Fric

Základní popis

Prodej a montáž interiérových dveří, stavebních pouzder, vinylových a laminátových plovoucích podlah. Poradenství, zaměření a cenová nabídka zdarma.

Adresa

nám. Míru 109/18
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88560155
DIČ:  CZ6503090759
Rok založení:  2012
Počet zaměstnanců:  1
Roční obrat:  3000000
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

interiérové dveře CAG

Kvalitní české interiérové dveře otočné, posuvné v povrchové úpravě fólie, laminát, dýha nebo barva. Také dveře protipožární, bezpečnostní, klima, protihlukové a celoskleněné

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@aainterier.cz
WWW: www.aainterier.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vlastimil Fric - Majitel

Mobil: +420 603 215 927
E-mail: obchod@aainterier.cz
Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.