• Detail firmy

Ing. Vladislav MARTINEK

Základní popis

Naší činností je tvorba digitální dokumentace skutečného stavu pro rekonstrukce. Jsme specialisté na geodetické měření stavební dokumentace památek a geodetická měření pro projektanty, zahradní architekty a stavebněhistorický průzkum.

Adresa

Za Poštou 1065/16
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40830918
DIČ:  CZ40830918

Výrobky, činnosti

Zeměměřické a kartografické práce

Kontaktní údaje

E-mail: martinek.agm@email.cz
WWW: www.agm-geo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladislav Martinek - Majitel

Mobil: +420 604 403 453
E-mail: martinek.agm@email.cz
Další firmy v oboru

GEOLES s.r.o.

Geodetická firma specializovaná na geodetické služby v katastru nemovitostí a inženýrské geodézii. Geometrické plány, vytyčování hranic pozemků a staveb, označení hranic v terénu, dokumentace provedení stavby, účelové mapy, poradenská činnost.

BNGEO, s.r.o.

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení a převody pozemků nebo pro zápis staveb a věcných břemen do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčení vlastnických hranic včetně právních služeb. Zaměřujeme výškopisné a polohopisné plány jako podklad pro projekt. Vytyčujeme stavby a zaměřujeme jejich skutečné provedení.

Miloslav Toušek GEO - MT

Činnost naší firmy je zaměřena na geodetické práce v regionu jižní Čechy. V rámci geodetického servisu zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, zaměření staveb, geometrické plány, polohopisné a výškopisné plány, podklady pro projekty apod. Součástí poskytovaných služeb je poradenství. Disponujeme totální stanicí a GPS od firmy TRIMBLE, v kanceláři pracujeme s programy GROMA a MICROSTATION.