• Detail firmy

Ing. Vladislav Mandinec

Základní popis

Dodáváme komponenty pro automatizaci výroby a snímače veličin pro výrobní procesy. Navrhujeme systémové integrace na klíč. Distribuce snímačů a pohonů společnosti Gefran. Zajišťujeme distribuci a technickou podporu pro Vaše aplikace.

Adresa

Lesní čtvrť I 3388
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74359509
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Import

Výrobky, činnosti

Komponenty pro automatizaci.

Dodáváme veškeré komponenty pro automatizaci výroby. Nabízíme mikroprocesorem řízené regulátory, ukazatele a polovodičová relé.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 110 230
Mobil: +420 777 290 531
Fax: +420 571 117 350
E-mail: mandinec@gefran.cz
WWW: www.gefran.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladislav Mandinec - Majitel

E-mail: mandinec@tiscali.cz
Další firmy v oboru

REMAK a.s.

Společnost REMAK a.s. navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává klimatizační jednotky, vzduchové clony a regulace vzduchotechniky. Výrobní závod se nachází v Rožnově pod Radhoštěm, jehož součástí je i vývojové centrum a zkušebna pro aerodynamická a akustická měření.

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.