• Detail firmy

Ing. Vladimír Sedlák

Základní popis

Zabývám se montáží šikmých střech. Nabízím tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Provádím montáže střešních krytin, okapů a oken.

Adresa

Šumavské Hoštice 76
384 71 Šumavské Hoštice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16855566

Výrobky, činnosti

Zabývám se montáží šikmých střech. Tesařské práce.

Zabývám se montáží šikmých střech. Nabízím tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Provádím montáže střešních krytin, okapů a oken.

Kontaktní údaje

E-mail: strechyjc@gmail.com
WWW: www.strechyjc.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Sedlák - Majitel

Mobil: +420 777 958 337
Další firmy v oboru

Truhlářství TRIMA

Věnujeme se truhlářské výrobě bytového i kancelářského nábytku na zakázku. Dále vyrábíme venkovní dřevěné prvky, jako jsou pergoly, altány nebo zahradní domky. Zakládáme si na použití kvalitních materiálů. Zákazníkům nabízíme komplexní služby včetně poradenství, zaměření a montáže vyrobeného kusu. Pokrýváme zejména oblast Třeboňska a okolí.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.

Füllsack Vlastimil

Zpracovávání a prodej dřeva z vlastní pily. Dodáváme stavební a truhlářské řezivo všech rozměrů (trámy, fošny, latě) i palivové dřevo. Dále vyrábíme krovy, dřevěné palety a bedny, a to standardní i atypické. Zajišťujeme pořez kulatiny, sušení řeziva a IPPC ošetření palet.