• Detail firmy

Ing. Vladimír Šámal - Avelana

Základní popis

Nabízíme krajinářské, zahradnické a lesnické služby, údržbu veřejné i soukromé zeleně. Další činností je projekce, zahradní architektura, realizace zahrad, parkových úprav, ÚSES a liniové zeleně. Dotační poradenství. Rizikové kácení a péče o stromy.

Adresa

Žižkova tř. 309/12
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73488909
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme krajinářské,zahradnické a lesnické služby

údržbu veřejné i soukromé zeleně.Další činností je projekce, zahradní architektura,realizace zahrad, parkových úprav, ÚSES a liniové zeleně.

Kontaktní údaje

Mobil: 607 570 201
Mobil: 776 598 196
E-mail: info@avelana.cz
WWW: www.avelana.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Ing.Šámal - Majitel

Mobil: 607 570 201

Andrea Tomečková - Jednatel

Mobil: 776 598 196

Zařazení v katalogu

Pobočky

Noe´s sailing, s.r.o.
Žižkova tř. 309/12
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Pavla Kostohryzová - Květinářka

Nabízím kompletní služby v oboru floristky. Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně a snažím se splnit zakázky tak, aby předčily Vaše očekávání. Vytvořím květinové výzdoby a dekorace do hotelů, penzionů, do firem i úřadů. Zabývám se svatební výzdobou, včetně poskytnutí květinové poradny.

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.

NITRIPRO, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na realizace zahrad, okrasných a koupacích jezírek (včetně biologické filtrace). Dodáváme altány, pergoly, zahradní domky či jiné dřevostavby a dřevěné doplňky určené pro zahrady. Zajišťujeme údržbu zeleně. Rovněž provádíme svařování fólií a plastů. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.