• Detail firmy

Ing. Vladimír Malenko

Základní popis

Nabídka soudních překladů z ruského a ukrajinského jazyka. Nabízím součinnost při vyřizování a získání českého státního občanství

Adresa

Jugoslávská 2850/61
700 30 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13645927

Výrobky, činnosti

Překladatelské služby

Kontaktní údaje

E-mail: malen@malen.cz
WWW: www.malen.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Malenko - Majitel

Mobil: +420 606 750 512
Další firmy v oboru

Jana Zamorová

Specializuji se na překlady, tlumočení a vyučování španělštiny. Zajišťuji překlady textů a dokumentů napříč všemi obory lidské činnosti. Doplňkově překládám i z a do portugalštiny. V rámci výuky španělštiny nabízím individuální hodiny pro začátečníky i pokročilé, doučuji středoškolské a vysokoškolské studenty. Učím rovněž češtinu španělsky a portugalsky hovořící cizince a studeny ZŠ a SŠ.

Václav Trajer

Zajišťuji korektury českého jazyka. Provádím jazykové korektury diplomových prací, opravuji rukopisy, referáty, brožury a jiné česky psané texty. Pracuji s veškerými formáty. Další činností, kterou se zabývám, jsou překlady z českého jazyka do angličtiny. Garantuji profesionální služby, rychlost a kvalitu.

Adelang s.r.o.

Firma sa zaoberá prekladateľskou činnosťou, elektronickými systémami - viaczónovým ozvučením hotelov, penziónov a predajní, realizáciou kongresových hál (projekcia a ozvučenie), úsporným inteligentným osvetlením, reklamnou činnosťou.