Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
Ing. Vladimír Kučera - Překladatelství

Ing. Vladimír Kučera - Překladatelství

Specializujeme se na technické překlady z angličtiny, němčiny a francouzštiny do češtiny. Máme odborné znalosti pro překlady textů týkající se NC-techniky, strojírenství a elektrotechniky. Zajistíme překlady textů a publikací z českého jazyka do němčiny a angličtiny. Nabízíme překlady obchodní korespondence. Rychlé jednání, dodání elektronicky.


Překlady, tlumočení

Specializujeme se na překlady a tlumočení. Věnujeme se jazykům - angličtina, němčina a francouzština. Máme odborné znalosti pro překlady textů o NC-technice a strojírenství. Garantujeme kvalitní a pečlivé překlady.

Technické překlady z AJ, NJ a FJ

Naší specializací jsou technické překlady z angličtiny, němčiny a francouzštiny do českého jazyka. Za adekvátní ceny zajistíme kvalitní technické překlady. Máme překladatelský talent a disponujeme technickou znalostí dané problematiky.

Překlady technických textů

Zabezpečíme Vám překlady technických textů. Každý rok přeložíme velké množství technických textů. Jsme odborníky na jazyky i v technických oborech. Zaručujeme kvalitu odvedené práce. Naším cílem je Vaše spokojenost.

Strojírenské a elektrotechnické překlady

Nabízíme překlady ze strojírenských a elektrotechnických oborů, specializace na NC-techniku. Kontaktujte nás pro veškeré informace a my vám rádi zajistíme odborný strojírenský i elektrotechnický překlad. Překlady dodáváme rychle a kvalitně.

Překlady z českého jazyka do němčiny

Překlady různých textů, dokumentů i literatury z českého jazyka do němčiny. Překlady dodáváme elektronicky, rychle a v termínu. S naším překladem budete určitě spokojeni, stejně jako mnoho našich zákazníků před vámi.

Překlady z českého jazyka do angličtiny

Jsme kvalitními překladateli z českého jazyka do angličtiny. Naše jazykové vzdělání, dlouholeté a ověřené zkušenosti Vám zaručují kvalitu odvedené práce. Budeme se těšit na spolupráci s Vámi, objednejte si u nás překlady z češtiny do angličtiny.

Překládání publikací do němčiny a angličtiny

Potřebujete překlad publikací do němčiny nebo angličtiny? Obraťte se na ověřené překladatele. Garantujeme rychlé jednání, skvělé reference a špičkovou kvalitu. Vaše publikace bude kvalitní i v překladu, spolehněte se na nás.

Tisk brožur a letáků pro firmy

Mezi naše činnosti patří i tisk brožur a letáků pro firmy. Za přijatelné ceny vytiskneme reklamní tiskoviny dle Vašich požadavků. Kontaktujte nás pro více informací a cenovou kalkulaci. Rádi Vám sdělíme podrobnosti.

Překlady obchodní korespondence

Zabýváme se překlady obchodní korespondence. Ručíme za správně použitou terminologii a dobře zvolené stylistické vyjádření, aby Vaše obchodní korespondence vyzněla tak, jak potřebujete. Naše překlady obchodní korespondence jsou formální a přesné.

Překlady mailem

Zaručujeme rychlost odvedené práce. Překlady dodáváme v termínu a pro Vaše i naše pohodlí hotovou práci nejčastěji odesíláme emailem s úložištěm. Na všech službách se domluvíme společně. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Jak k nám