• Detail firmy

Ing. Vladimír Kašpar

Základní popis

Tvorba webových prezentací a eshopů. Poradenství v oblasti výpočetní techniky se zaměřením na využití Linuxu u živnostníků a v malých firmách.

Adresa

5. května 367
530 03 Nemošice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69855706
  • Služby

Výrobky, činnosti

Webové prezentace

- webové prezentace a eshopy, internetový marketing.

Kontaktní údaje

E-mail: kaspar@webvpohode.cz
WWW: www.webvpohode.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Kašpar - Majitel

Mobil: +420 777 237 758
E-mail: kaspar@webvpohode.cz
Další firmy v oboru

Profi-Seo s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti tvorby prezentací a elektronických obchodů, disponujeme dlouholetými zkušenostmi. Připravíme pro Vás webovou prezentaci, která bude oporou Vašemu podnikání a pomůže Vám zvýšit zisk či získat nové zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit. Naši specialisté jsou tu pro Vás, aby Vás bylo opravdu vidět.

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.

EKODATA s.r.o.

Jsme dodavatelem ekonomického softwaru pro malé, střední i velké firmy. Specializujeme se na dodávku informačního systému SIDUS. Dodáváme modulový ekonomický software, informační systémy pro zemědělce i informační systémy pro výrobu. Věnujeme se implementaci podnikových systémů včetně zaškolení.