• Detail firmy

Ing. Vladimír Kapic

Základní popis

Nabízíme vývoj softwaru či internetových, intranetových i technologických zařízení a opravy počítačů. Provádíme webové prezentace, analýzy.

Adresa

Růžová 46
349 52 Konstantinovy Lázně

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75984369
  • Služby

Výrobky, činnosti

Software

Kontaktní údaje

Telefon: +420 606 866 616
E-mail: obchod@kapic.cz
WWW: www.kapic.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Kapic - Majitel

Mobil: +420 606 866 616
Další firmy v oboru

ENcontrol s.r.o.

Zabýváme se vývojem systému, který Vám vyřeší vysoké náklady na energie, poskytne pohodlí a co nejvyšší bezpečnost osob i majetku. Vybrat si můžete ze široké škály produktů, například: spínače, měřiče, detektory, centrální jednotky a veškeré příslušenství. V případě, že se nemůžete rozhodnout, systém si lze i pronajmout.

CompAct IT s.r.o.

Nabízíme vývoj softwaru na zakázku, pro sledování a řízení potravinářské a nepotravinářské výroby. Dodáváme systémy automatické identifikace a logistiky. Vyvíjíme webové aplikace, redakční systémy a prezentace. V oblasti informačních technologií zajišťujeme poradenství, pořádáme semináře a nabízíme prodej a servis počítačů, periférií, doplňků a spotřebního materiálu.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.