• Detail firmy

Ing. Vladimír Hřebec

Základní popis

Prodáváme ruční a elektrické nářadí, nástroje i brusivo. Nabízíme půjčení nářadí včetně zámečnické výroby.

Adresa

Gagarinova 886
334 01 Přeštice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49732161

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

Prodáváme ruční a elektrické nářadí, nástroje i brusivo. Nabízíme půjčení nářadí včetně zámečnické výroby.

Kontaktní osoba

Hřebec Ing. Vladimír - Majitel

Telefon: 373 721 225
Mobil: 739 053 349
E-mail: vhrebec@quick.cz
WWW: www.naradi-hrebec.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE - LUBOŠ KRÁL

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Nabízíme výrobu garážových vrat výklopných, křídlových nebo sekčních, průmyslových vrat, vjezdových vrat, křídlových vrat a mříží. Výrobu zajišťujeme dle individuální objednávky. Provádíme i montáže včetně dodání elektrických pohonů.

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.