• Detail firmy

Ing. Vladimír Ambros

Základní popis

Konstrukce, strojírenství, výroba strojů a zařízení. Zabývám se také vývojem větrných turbin a souvisejících zařízení. Konstrukce zámečnických prvků pro stavebnictví.

Adresa

Otaslavice 220
798 06 Otaslavice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74355651
Rok založení:  2007
Počet zaměstnanců:  2
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

výroba strojů a zařízení.

Kontaktní údaje

E-mail: konstrukce@ambros.cz
WWW: www.ambros.cz
WWW: ambros.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Ambros - Majitel

Telefon: +420 739 023 941
Další firmy v oboru

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

UNIOS SERVIS s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej soustruhů SU 50A, SV 18RA po GO. Provádíme generální opravy a modernizace soustruhů a ostatních obráběcích strojů po celé ČR. Specializujeme se na broušení vodících ploch do délky 6500 mm. Dodáváme náhradní díly k obráběcím strojům.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.