• Detail firmy

Ing. Vítězslav Kohout

Základní popis

Provádíme stavby rodinných domů, inženýrských sítí, zemědělských a průmyslových staveb, rekonstrukce objektů či zemní i terénní úpravy.

Adresa

Volšovská 1217
342 01 Sušice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64189902
DIČ:  CZ64189902

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Provádíme stavby rodinných domů, inženýrských sítí, zemědělských a průmyslových staveb, rekonstrukce objektů či zemní i terénní úpravy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 524 327
Mobil: +420 606 635 160
E-mail: stavitelstvi.kohout@seznam.cz
WWW: www.stavitelstvikohout.cz
Další firmy v oboru

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.