• Detail firmy

Ing. Vilém Verner

Základní popis

Kancelář daňového poradce, poskytující své služby od roku 1993. Kromě daňového poradenství nabízíme komplexní vedení účetnictví, daňové evidence i mzdových agend. Zastupujeme úspěšně klienty při daňových kontrolách i při řízení před správními soudy.

Adresa

Smetanovo náměstí 333
438 01 Žatec

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46060499
DIČ:  CZ
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  5
  • Služby

Výrobky, činnosti

Daňové poradenství

Daňové poradenství a daňová přiznání ke všem druhům daní. Zastupování před finančními úřady i správními soudy. Odklady přiznání k dani z příjmů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 415 711 376
Mobil: +420 603 563 975
E-mail: vernerova@verner.info
E-mail: info@verner.info
WWW: www.verner.info

Kontaktní osoba

Ing. Vilém Verner - Majitel

E-mail: verner@verner.info

Ing. Miroslava Vernerová - Ředitel

E-mail: vernerova@verner.info
Další firmy v oboru

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

DEBIT-SET s.r.o.

Nabízíme vedení daňové evidence a kompletní zpracování účetnictví. Zajišťujeme vedení mzdové a personální agendy. Poskytujeme služby fyzickým a právnickým osobám nebo neziskovým organizacím.