• Detail firmy

Ing. Veronika Nováková

Základní popis

Vítáme vás v e-shopu kožené galanterie FI-JI, kde najdete kožené výrobky vyráběné na zakázku. Všechny výrobky (mimo plachet :-) jsou výhradně ručně ši

Adresa

Janovského 565/31
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01938088

Výrobky, činnosti

Kožená výroba

Kontaktní údaje

WWW: fi-ji.cz

Kontaktní osoba

Ing. Veronika Nováková - Majitel

Mobil: +420 724 090 003

Jiří Fikar

Mobil: +420 777 648 872
Další firmy v oboru

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

VÝROBA OPASKŮ - Ing. Zdeněk Korbel

Zakázková kožedělná výroba.Nabízíme výrobu kožených opasků, obojků ,pouzder ,peněženek i kožených doplňků. Provádíme opravy obuvi a kožené galanterie.

Igor Polinskyi - Holla

Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme vysoce kvalitní kožené doplňky: pánské opasky, dámské kabelky, brašny, peněženky, pouzdra, klíčenky, náramky atd. Všechny produkty jsou vyráběny ručně na Ukrajině, v Dněpropetrovsku. K výrobě používáme přírodní materiály, převážně kůži. V případě zájmu Vám na vámi vybraný produkt otiskneme logo firmy či iniciály. Kompletní sortiment zboží naleznete v našem e-shopu.