• Detail firmy

Ing. Věra PAVLÍKOVÁ

Základní popis

Ubytování, doprava a domácí péče pro kočky.

Adresa

Trubská 3
266 01 Trubská

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62765752

Výrobky, činnosti

Ubytování, doprava a domácí péče pro kočky.

Kontaktní údaje

E-mail: hotel@hoteltrubska.cz
WWW: www.hoteltrubska.cz

Kontaktní osoba

Ing. Věra Pavlíková - Majitel

Mobil: +420 604 849 311
E-mail: hotel@hoteltrubska.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

NOTOS SCHOLA s.r.o.

Nabízíme klidné ubytování v penzionu Schola. Penzion se nachází 14 km od hlavního města Prahy v obci Noutonice a nabízí množství výletních cílů pro všechny věkové kategorie. Mezi další činnosti patří realitní činnost a inženýrská činnost v investiční výstavbě.

CONTRADICTION s.r.o.

Náš zrekonstruovaný statek ve Starém Kolíně nabízí tradiční a příjemné prostory vhodné pro nejrůznější firemní a společenské akce, rodinné oslavy či svatby. Zajistíme pro Vás ubytování, veškeré vybavení, catering a samozřejmě také personál. V areálu našeho statku naleznete i jízdárnu s nabídkou projížděk po okolí či mini ZOO s možností pohlazení a krmení zvířátek. Pořádáme i výlety pro školy.