• Detail firmy

Ing. Věra Majerová

Základní popis

Zabývám se vedením, kontrolou či rekonstrukcí daňové evidence a účetnictví pro fyzické i právnické osoby.

Adresa

Stehlíkova 1289/2
274 01 Slaný

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62982443

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 523 861
E-mail: vemada@seznam.cz
WWW: www.vemada.webpark.cz

Kontaktní osoba

Ing. Věra Majerová - Majitel

Mobil: +420 603 234 294
Další firmy v oboru

APALUCHA, s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví a zpracováním daňových příznání pro firmy i jednotlivce. Zpracujeme pro Vás přehledy pro zdravotní pojišťovny a úřady státní správy, věnujeme se i externímu zpracování mezd a kompletní účetní agendy. Vedeme účetnictví firmám v oblasti Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice a okolí.

DCI Power, spol. s r.o.

Společnost se řadí mezi přední tuzemské firmy, které se zaměřují na poskytování účetnictví, celních deklaračních služeb a zajišťuje i vykazování údajů o pohybu zboží mezi ČR a ostatními členskými státy EU (tzv. Intrastat). K tomu poskytujeme také celní poradenství. Poslední typ služeb, které nabízíme je vedení daňové evidence a firemního účetnictví.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.