• Detail firmy

Ing. Václav Rosenreiter

Základní popis

Provádění návrhů a realizací zahrad. Nabídka drobných stavebních prací a zavlažovacích systémů.

Adresa

Mšec 306
270 64 Mšec

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41980191
Rok založení:  2002

Výrobky, činnosti

Návrhy a realizace zahrad

Kontaktní údaje

E-mail: roza.msec@seznam.cz
WWW: www.roza.msec.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Rosenreiter - Majitel

Mobil: +420 602 319 924

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.

Helena Roubíčková Květiny LorDDekor

Provozujeme ateliér svatebních kytic, květinářství a zahradnictví v Praze a širém okolí. Navrhujeme a realizujeme svatební květinové výzdoby, květinové dekorace na stůl, květinové výzdoby hotelů, restaurací a firem, vytváření květinových věnců a rozvoz květin. Zajišťujeme udržovací zahradnické práce, sekání trávníků a porážení stromů pro soukromé zahrady i firemní prostory.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.