• Detail firmy

Ing. Václav Páv

Základní popis

Firma PAVexim byla založena roku 1990 jako dovozce a velkoobchod baterií GP a kapesních svítilen pro ČR a SR. V sortimentu baterií se za roky existence podařilo zařadit značku GP mezi tři nejprodávanější značky na českém trhu.

Adresa

Biskupcova 1837/4
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12275638
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Baterie pro kapesní svítilny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 819 780
Telefon: +420 222 320 957
Mobil: +420 724 235 389
E-mail: pavexim@pavexim.cz
WWW: www.pavexim.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Páv - Majitel

Další firmy v oboru

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

NOVA LIGHTING s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme profesionální osvětlovací techniku pro divadla, televizní studia či hudební kluby a další stacionární i mobilní systémy scénického a efektového osvětlení. Zajišťujeme rovněž servis osvětlovací techniky, slaboproudé a silnoproudé rozvody, rekonstrukce a vybavení rozvoden. Katalog produktů a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.