• Detail firmy

Ing. Václav Král

Základní popis

Firma nabízí renovace metodou Portas. Renovujeme vnitřní dveře, kovové i dřevěné zárubně, vchodové dveře, schodiště.

Adresa

Plaská 2066/72
323 00 Plzeň 1 - Bolevec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11619333
DIČ:  CZ6004131496
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Firma nabízí renovace metodou Portas. Renovujeme vnitřní dveře, kovové i dřevěné zárubně, vchodové dveře, schodiště. Instalujeme speciální pnuté stropní podhledy. Montujeme bezpečnostní dveře Festa.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 249 564
Telefon: +420 377 249 584
E-mail: kral@portas-kral.cz
WWW: www.portas-kral.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Král - Majitel

Další firmy v oboru

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.

NIKOL - Kovovýroba a zámečnictví

Vyrábíme a montujeme sekční rolovací vrata FRAMI, vjezdové brány, garážová vrata, průmyslová vrata, závory firem Tousek Rakousko, Life, Digital Life, Trido. Provádíme zakázkové práce v oboru kovovýroba.

Jaromír Osvald - Truhlářské práce

Provozuji truhlářství. Zabývám se výrobou, prodejem a montážemi oken, dveří, kuchyňských linek, schodišť, vestavěných skříní, nábytku a dřevěných konstrukcí. Hledáte-li spolehlivého truhláře, neváhejte mě kontaktovat. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na stránkách firmy.