• Detail firmy

Ing. Václav Janata

Základní popis

Účetnictví, daně, mzdy, finance, poradenství. Vedení mzdového a finančního účetnictví: -podvojné -jednoduché -personalistika.

Adresa

tř. Míru 706 Tachov
347 01 Tachov

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41640586

Výrobky, činnosti

Účetnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 374 722 464
Telefon: +420 374 720 100
E-mail: vaclav.janata@quick.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Janata - Majitel

Mobil: +420 602 495 430
Další firmy v oboru

ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou evidenci, ekonomické analýzy podniků a podnikatelů. Zajišťujeme daňové poradenství včetně zastupování na úřadech. Věnujeme se poradenství ve strategickém a organizačním vývoji, hodnocení vývoje firmy a další. Dohlédneme na aplikaci daňových předpisů ve firmě. Nově nabízíme vypracování německého daňového přiznání fyzickým osobám zaměstnaným v SRN.

DATOS PLZEŇ - Luděk Janouch

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví. Zabýváme se účetním poradenstvím, vedením účetnictví a mezd, personalistikou a outsourcingem IT.

Agentura EPPO s.r.o.

Naše společnost sídlí v Plzni a poskytuje kompletní účetní servis. Zajišťujeme vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy, poradenství v oblasti daní, rekonstrukci účetnictví apod. Součásti našich služeb je rovněž zastupování klientů na úřadech. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete na našich webových stránkách.