• Detail firmy

Ing. Václav Janata

Základní popis

Účetnictví, daně, mzdy, finance, poradenství. Vedení mzdového a finančního účetnictví: -podvojné -jednoduché -personalistika.

Adresa

tř. Míru 706 Tachov
347 01 Tachov

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41640586

Výrobky, činnosti

Účetnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 374 722 464
Telefon: +420 374 720 100
E-mail: vaclav.janata@quick.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Janata - Majitel

Mobil: +420 602 495 430
Další firmy v oboru

Ing. JIŘÍ ČÁP

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví. Zajišťujeme vedení účetnictví, daňové evidence, personální a mzdové evidence. Součástí našich služeb je rovněž daňové poradenství.

Agentura EPPO s.r.o.

Naše společnost sídlí v Plzni a poskytuje kompletní účetní servis. Zajišťujeme vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy, poradenství v oblasti daní, rekonstrukci účetnictví apod. Součásti našich služeb je rovněž zastupování klientů na úřadech. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete na našich webových stránkách.

ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou evidenci, ekonomické analýzy podniků a podnikatelů. Zajišťujeme daňové poradenství včetně zastupování na úřadech. Věnujeme se poradenství ve strategickém a organizačním vývoji, hodnocení vývoje firmy a další. Dohlédneme na aplikaci daňových předpisů ve firmě. Nově nabízíme vypracování německého daňového přiznání fyzickým osobám zaměstnaným v SRN.