• Detail firmy

Ing. Václav Freudl - FML - projektová a obchodní kancelář

Základní popis

Nabídka zpracování projektové dokumentace pro územní a stavební řízení včetně kanalizace, vodovodů, rybníků, čistíren odpadních vod a revitalizací

Adresa

Čechova 395/59
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10274375
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka zpracování projektové dokumentace

Nabídka zpracování projektové dokumentace pro územní a stavební řízení včetně kanalizace, vodovodů, rybníků, čistíren odpadních vod a revitalizací

Kontaktní údaje

Telefon: 386 359 001
Mobil: 603 211 689
E-mail: fml@telecom.cz
WWW: www.budweb.cz/fml

Kontaktní osoba

Ing. Václav Ing.Freudl - Majitel

Další firmy v oboru

EASY POWER s.r.o.

Zajišťujeme připojení k distribuční soustavě elektrické energie. Budujeme a provozujeme lokální distribuční soustavy - LDS. Poskytujeme komplexní služby v energetice, včetně zajištění projektové dokumentace pro stavební řízení i poradenství. Snažíme se v tomto monopolním odvětví nabídnout investorům i jiné možnosti, než jsou nabízeny třemi tradičními dodavateli elektrické energie.

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.

Bc. Petr Holub - Dřevěné konstrukce

Realizujeme návrhy a výrobu dřevěných konstrukcí jako jsou dřevostavby a krovy. Nabízíme příprava výrobní dokumentace dřevostaveb, krovů, schodišť, pergol a dalších. Zajišťujeme přípravu šablon 1:1 pro výrobu schodišť.