• Detail firmy

Ing. Václav Dobiáš

Základní popis

IDV Skříně na míru

Adresa

Vánková 797/10
181 00 Praha 8 - Čimice

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67751288

Výrobky, činnosti

Skříně, kuchyňské linky a obývací stěny na míru

Návrh, výroba, prodej a montáž vestavěných skříní, kuchyňských linek a obývacích stěn na míru. Zaměření a kalkulace ZDARMA, velký výběr materiálů a barev, nízké ceny, záruka 5let. Najdeme pro Vás ideální řešení přesně podle Vašich představ.

Kontaktní údaje

E-mail: idvdobias@seznam.cz
WWW: www.idvskrine.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Dobiáš Václav - Majitel

Mobil: +420 603 545 920
E-mail: idvdobias@seznam.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

PPB services, s.r.o.

Hlavní činností společnosti je kovoobrábění a svařování hliníkových, ocelových a nerezových materiálů. Vyrábíme na míru stojany, regály a další nábytek do obchodních a kancelářských prostor. Dále se věnujeme výrobě kuchyňských linek a vestavěných skříní. Dodáváme kvalitní produkty za příznivé ceny. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte se i Vy jedním z nich!