• Detail firmy

Ing. Václav Burýšek

Základní popis

Oprava a prodej plastových i dřevěných oken a dveří, prodej žaluzií, sítí okenních i dveřních, klik, madel atd. Praha a Střední Čechy.

Adresa

Karlovotýnská 328
252 16 Nučice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75401096

Výrobky, činnosti

Oprava a servis oken, dveří

Seřízení a servis plastových i dřevěných eurooken a dveří, prodej žaluzií, sítí, klik, madel, montáž přídavných okapniček na křídla eurooken, atd. Praha a Střední Čechy.

Kontaktní údaje

E-mail: info@burysek.cz
WWW: www.burysek.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Burýšek - Majitel

Mobil: +420 774 057 664
E-mail: info@burysek.cz
Další firmy v oboru

Vít Humpl

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku. Zaměřujeme se především na výrobu kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Dále pro Vás vyrábíme jakýkoliv interiérový a exteriérový nábytek, včetně doplňků. Ke každému projektu Vám vytvoříme 3D prezentace v kvalitním programu.

WEIKR, Stavební díly, spol. s r.o.

Dodáváme hliníková okna, hliníkové dveře, fasády, zimní zahrady, bezpečnostní dveře, požární uzávěry, požárně odolné dělící příčky včetně požárně odolných automatických dveří. Vyrábíme a dodáváme celoskleněná okna a dveře a ateliérová střešní okna.

DE-Glass, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem plochého stavebního skla. Naleznete u nás široký sortiment různých druhů izolačních skel, bezpečnostních skel, požárních skel, reflexních skel, skel vhodných pro celoskleněné fasády, skel do interiérů nebo zrcadel.