• Detail firmy

Ing. Václav Burýšek

Základní popis

Technické zajištění kongresů, výstav a společenských akcí. Pronájem bezdrátového hlasovacího zařízení, pronájem audiovizuální a kancelářské techniky.

Adresa

Tišice - Chrást, Sportovní 166, okres Mělník, PSČ 27715
277 15 Chrást

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28185706

Výrobky, činnosti

Bezdrátové hlasování

Pronájem a obsluha bezdrátového hlasovacího zařízení TurningPoint.

Kontaktní osoba

Martin Růžička

Mobil: +420 602 605 356
E-mail: martin.ruzicka@geminitrade.cz

Ing. Václav Burýšek - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.

AB PARTY TENT s.r.o.

Společnost zajišťuje pronájem VIP a párty stanů, podlah, pódií, vytápění, elektrocentrál, nábytku (stoly, židle, lavice, bary, popelníky, odpadkové koše, šatny), ozvučení, osvětlení a projekce.

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.