• Detail firmy

Ing. Václav Brabec

Základní popis

Nabídka znalecké, inženýrské a realitní činnosti a stavebního dozoru. Provádění odhadů nemovitostí a znaleckých posudků z oboru stavebnictví.

Adresa

Rokycanova 652/30
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12224511

Výrobky, činnosti

Poradenské, právní a konzultační služby

Nabídka znalecké, inženýrské a realitní činnosti a stavebního dozoru. Provádění odhadů nemovitostí a znaleckých posudků z oboru stavebnictví.

Kontaktní osoba

Václav Brabec - Majitel

Mobil: +420 603 211 517
E-mail: v.brabec@atlas.cz
Další firmy v oboru

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.

Ing. Dagmar Minaříková - MaP servis

Naše společnost nabízí mzdový a personální servis. Našim cílem je poskytnout každému klientovi komplexní službu na vysoké profesionální úrovni. Nabízíme komplexní zpracování mezd, mzdového auditu a poradenství v oblasti pracovního práva a mzdového účetnictví. Neváhejte se na nás obrátit. Naše služby jsou koncipovány tak, aby zcela nahradily mzdovou účtárnu a někdy také personální oddělení.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".