• Detail firmy

Ing. Tomáš Vichta

Základní popis

Nabídka IT služeb i programování v C#. Tvorba webových stránek či aplikací od jednoduchých prezentací

Adresa

1. máje 1375
391 02 Sezimovo Ústí

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76344461

Výrobky, činnosti

Nabídka IT služeb i programování.

Nabídka IT služeb i programování v C#. Tvorba webových stránek či aplikací od jednoduchých prezentací malé rozsahu po velká webová sídla, jako jsou e-shopy, redakční systémy, ERP. Fotografování společenských událostí.

Kontaktní údaje

E-mail: tomas@vichta.com
WWW: www.vichta.com

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Vichta - Majitel

Mobil: +420 728 340 318
Další firmy v oboru

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

"Implecom" Andrzej Czwartyński

Jsme společnost zabývající se řízení (projektový manažer), koordinace test (Test Manager) promítat, problémy s řízením (manažer emise). Spolupracujeme s firmami z odvětví finančních služeb, telekomunikací a pojišťovnictví. Zajišťujeme plnou koordinace a řízení projektu jsou vítáni, aby spolupracovaly