• Detail firmy

Ing. Tomáš Sušeň

Základní popis

Navrhování, vizualizace, výroba a montáž komerčních, veřejných a bytových interiérů a veletržních expozic. Prodej nábytku a vybavení.

Adresa

Blatného 3109/1a
616 00 Brno - Žabovřesky

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75888033

Výrobky, činnosti

Navrhování, vizualizace, výroba a montáž komerčníc

Navrhování, vizualizace, výroba a montáž komerčních, veřejných a bytových interiérů a veletržních expozic. Prodej nábytku a vybavení.

Kontaktní údaje

E-mail: tomassusen@desig-in.cz
WWW: www.desig-in.cz

Kontaktní osoba

ing. Tomáš Sušeň - Majitel

Mobil: 737 101 320
Další firmy v oboru

Oleg Semenov - Dárkové výrobky ze dřeva

Zabýváme se prodejem dřevěných dekorací a doplňků z bukového dřeva. Nabízíme dřevěné soudky, nádobí, kbelíky, dekorační obaly a další dárkové zboží. Provádíme laserové gravírování oslovení a logotypů či naplnění výrobků pochutinami a alkoholickými nápoji.

Ing. Vlastislav Kalivoda - Granitové dřezy Schock

Prodej kompletního sortimentu tradičního německého výrobce granitových dřezů Schock. V nabídce máme designové granitové dřezy, kuchyňské baterie, doplňky ke dřezům a čistící prostředky. Zajistíme Vám náhradní díly na dřezy i baterie starších modelů a pomůžeme s vhodným výběrem dřezu do Vaší kuchyně.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.