• Detail firmy

Ing. Tomáš Slavík

Základní popis

Firma Ing. Tomáš Slavík-INPROS byla založena v roce 1995. Od začátku svého založení se firma zabývá kompletní dodávkou a montáží vytápění budov.

Adresa

Klenovice 174
392 01 Klenovice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45015236

Výrobky, činnosti

Zabýváme se prodejem, montáží a servisem systémů

Zabýváme se prodejem, montáží a servisem solárních systémů, tepelných čerpadel a kotlů na spalování dřevní hmoty.

Kontaktní údaje

E-mail: inpros@tiscali.cz
WWW: www.topitlevne.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Slavík - Majitel

Mobil: 603 572 515

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

T O P I Klatovy, spol. s r.o.

Provádíme průmyslové a domovní plynovody, plynové přípojky, instalatérské a topenářské práce. Fotovoltaika, solární panely, tepelná čerpadla, včetně zajištění dotací.

et Euro Teplo a.s.

Specializujeme se na výrobu a dodávku kachlových a krbových kamen. Dodáváme krbová kamna, kachlová teplovzdušná kamna, ekologické automatické kotle, teplovzdušné výměníky, akumulační teplovzdušná kamna, kouřovody, krbové vložky i teplovzdušná peletová kamna. Nabízíme také zakázkovou kovovýrobu. Zhotovujeme celonerezové solární sprchy, terasové ohřívače na dřevo, topeniště k udírně apod.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.