• Detail firmy

Ing. Tomáš Ryž

Základní popis

Ve STUDIU RISCH projektujeme individuální rodinné domy, interiéry, nízkoenergetické stavby, pasivní domy, rekonstrukce objektů, průzkumy dřevěných konstrukcí, projekty osvětlení, energetické posouzení staveb a další.

Adresa

Jezdkovice 37
747 55 Jezdkovice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75863243
DIČ:  CZ8203245457
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Interiéry

Kontaktní údaje

WWW: www.risch.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Ryž - Majitel

Mobil: +420 605 446 004
Další firmy v oboru

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.

NOVING OK s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ocelových a ocelobetonových konstrukcí. Provádíme projekční a montážní práce a vypracováváme statická, dynamická a únavová posouzení stavu konstrukce a výrobní a dílenskou dokumentaci.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.