• Detail firmy

Ing. Tomáš Ryž

Základní popis

Ve STUDIU RISCH projektujeme individuální rodinné domy, interiéry, nízkoenergetické stavby, pasivní domy, rekonstrukce objektů, průzkumy dřevěných konstrukcí, projekty osvětlení, energetické posouzení staveb a další.

Adresa

Jezdkovice 37
747 55 Jezdkovice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75863243
DIČ:  CZ8203245457
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Interiéry

Kontaktní údaje

WWW: www.risch.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Ryž - Majitel

Mobil: +420 605 446 004
Další firmy v oboru

Building Audit, s.r.o.

Zabýváme se přípravou, realizací a kontrolou staveb. Provádíme audity projektových dokumentací, rozpočtů a staveb. Pomáháme investorům s přípravou a realizací staveb. Poskytujeme nezávislé komplexní inženýrské a manažerské služby.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

ASMAR, a.s.

Poskytujeme služby pro průmyslové podniky a kompletaci investičních celků. Zajišťujeme projektovou dokumentaci ve spolupráci s některou z partnerských organizací, dodávku a montáž, uvedení do provozu, odzkoušení a zaškolení a také následný servis.