• Detail firmy

Ing. Tomáš Rozkydal

Základní popis

Zabýváme se správou a údržbou nemovitostí pro vš. typy objektů. Předností je rychlost a kvalita proved. služeb, nabízíme řešení v ENG, FR, CZ jazyce.

Adresa

Felklova 2008
252 63 Roztoky

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67615210

Výrobky, činnosti

Provádíme kopletní správu nemovitostí

údržby zahrad, parkových ploch, úklidy bytových domů, kanceláří i specializovaných pracovišť, zprostředkujeme řemeslné práce, předností je důraz na detail, rychlost a osobní přístup v CZ, FR, ANG jazyce, příznivé ceny.

Kontaktní údaje

E-mail: all4property@email.cz
WWW: www.all4property.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Rozkydal - Majitel

Mobil: +420 604 938 415
Mobil: +420 605 716 494
E-mail: all4property@email.cz
Další firmy v oboru

Petr Němeček

Specializujeme se na poskytování komplexního servisu v oblasti úklidu. Provádíme strojové čištění koberců, čalounění, mytí oken, čištění podlah jednorázově nebo v pravidelném intervalu. Nabízíme služby firmám i domácnostem.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.