• Detail firmy

Ing. Tomáš Navrátil

Základní popis

Nabízíme truhlářské a zámečnické práce. Vyrábíme zakázkový nábytek z laminovaných dřevotřísek, z dýhovaného materiálu a z masivního dřeva.

Adresa

Bruzovice 3
739 36 Bruzovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42068789
DIČ:  CZ6208282058

Výrobky, činnosti

Truhlářské a zámečnické služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 173 828
Mobil: +420 774 660 075
Mobil: +420 777 660 015
E-mail: stolarstvi.navratil@tiscali.cz
WWW: www.stolarstvinavratil.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Navrátil - Majitel

Další firmy v oboru

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.