• Detail firmy

Ing. Tomáš Kala

Základní popis

Počítačové sítě – instalace, správa, servis tvorba a správa - počítačové sítě Webdesign a tvorba webových stránek tvorba - webové stránky

Adresa

Smědčická 96
330 03 Chrást u Plzně

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88697444

Výrobky, činnosti

Webdesign,vývoj softwaru

Kontaktní údaje

E-mail: info@barbucha.eu
WWW: www.barbucha.eu

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Kala - Majitel

Mobil: +420 607 711 863
Další firmy v oboru

CompAct IT s.r.o.

Nabízíme vývoj softwaru na zakázku, pro sledování a řízení potravinářské a nepotravinářské výroby. Dodáváme systémy automatické identifikace a logistiky. Vyvíjíme webové aplikace, redakční systémy a prezentace. V oblasti informačních technologií zajišťujeme poradenství, pořádáme semináře a nabízíme prodej a servis počítačů, periférií, doplňků a spotřebního materiálu.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.