• Detail firmy

Ing. Tomáš Janda

Základní popis

poskytování - komplexní poradenství v oblasti chovu anglických plnokrevníků Jízdárny, jezdecké kluby - komplexní poradenství v oblasti dostihy

Adresa

Levského 3221/1
143 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14953668

Výrobky, činnosti

Koně

Kontaktní údaje

E-mail: jandatomas7@seznam.cz
WWW: www.dobytek.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Janda - Majitel

Mobil: +420 724 238 217
Další firmy v oboru

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.

AV Institut s.r.o.

AV Institut s.r.o. je sociální podnik, nestátní zdravotnické zařízení a agentura práce se specializací zprostředkování zaměstnání osob se zdravotním postižením do vašeho týmu. Poskytujeme služby, které jsou nástroji pro efektivní nábor a vyhledání osob zdravotně postižených na konkrétní pracovní místa u zaměstnavatele.