• Detail firmy

Ing. Tomáš Herrmann

Základní popis

Dodavatel pletiv, sloupků a příslušenství pro stavbu oplocení. Stavba plotů na míru. Autodoprava a drobné zednické práce.

Adresa

Edvarda Beneše 1015/10
747 05 Opava - Kateřinky

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62329537
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pletiva

Dodavatel pletiv, sloupků a příslušenství pro stavbu oplocení. Pletiva, průmyslové panely, dřevěné plotovky, betonové ploty. Stavba plotů na míru. Autodoprava. Drobné zednické práce.

Kontaktní údaje

E-mail: postavplot@gmail.com
WWW: plotys.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Herrmann - Majitel

Mobil: +420 777 767 326
E-mail: postavplot@gmail.com
Další firmy v oboru

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.

NOVING OK s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ocelových a ocelobetonových konstrukcí. Provádíme projekční a montážní práce a vypracováváme statická, dynamická a únavová posouzení stavu konstrukce a výrobní a dílenskou dokumentaci.