• Detail firmy

Ing. Tomáš Funda

Základní popis

Vývoj a výroba měřicí, řídicí, regulační a veterinární a lékařské techniky. Navrhování desek plošných spojů a programování mikrochipů a pamětí.

Adresa

Na lysině 772/12
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72894181

Výrobky, činnosti

Vývoj a výroba měřicí, řídicí, regulační a veterin

Vývoj a výroba měřicí, řídicí, regulační a veterinární a lékařské techniky. Navrhování desek plošných spojů a programování mikrochipů a pamětí.

Kontaktní údaje

Mobil: 608 577 365
Další firmy v oboru

Dagmar Roztočilová

Jsme dodavatelem široké nabídky měřicích přístrojů a technologie. Provádíme servis a opravy měřících přístrojů, rovněž také kalibrace přístrojů v akreditované laboratoři dle platných norem. V našem sortimentu naleznete zkoušečky, testery, multimetry, měřiče, průmyslové teploměry, analyzátory, wattmetry, pyrometry, vlhkoměry, otáčkoměry, laboratorní zdroje, RLC měniče, revizní přístroje.

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.

TRINOM, spol. s r. o.

Naše společnost se věnuje kompletním službám v oboru vzduchotechniky. V současné době zajišťujeme prodej, montáž, projekci vzduchotechniky, až po provozní servis. Zajišťujeme také opravy starší vzduchotechniky. Provádíme montáž klimatizace a tepelných čerpadel.