• Detail firmy

Ing. Tomáš Funda

Základní popis

Vývoj a výroba měřicí, řídicí, regulační a veterinární a lékařské techniky. Navrhování desek plošných spojů a programování mikrochipů a pamětí.

Adresa

Na lysině 772/12
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72894181

Výrobky, činnosti

Vývoj a výroba měřicí, řídicí, regulační a veterin

Vývoj a výroba měřicí, řídicí, regulační a veterinární a lékařské techniky. Navrhování desek plošných spojů a programování mikrochipů a pamětí.

Kontaktní údaje

Mobil: 608 577 365
Další firmy v oboru

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.

ATPV Elektro, v.o.s.

Zabýváme se výrobou, instalací, opravami elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Dodáváme a montujeme kompletní vybavení pro satelitní a pozemní vysílání české a slovenské televize, včetně ostatních volně šiřitelných i kódovaných signálů.

Vladimír Pavlínek

Provádíme elektroinstalační a elektromontážní práce, na které se dlouhodobě specializujeme a nabízíme kvalitní služby v této oblasti. Zajišťujeme elektroinstalace v domech i bytech, tahání kabelů, montážní a revizní práce. Jak dokládá mnoho našich spokojených klientů, k práci elektroinstalace přistupujeme vždy zodpovědně a kvalitně.