• Detail firmy

Ing. Tomáš Fuka, CSc., MBA

Základní popis

Návrhy čistíren odpadních vod, galvanických linek a neutralizačních stanic. Optimalizace chemických a biologických procesů.

Adresa

Meinlinova 395/11
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10146440

Výrobky, činnosti

Ekologie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 724 157
Mobil: +420 604 655 787
E-mail: fuka.tomas@wpe.cz
WWW: www.wpe.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Fuka - Majitel

Další firmy v oboru

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.

OTTOBAU s.r.o.

Specializujeme se na realizace strojních stěrkových omítek a na sanaci betonu. Provádíme kompletní rekonstrukce domů a bytů. Působíme v Praze a v okolí.