• Detail firmy

Ing.Tomáš Bouchal

Základní popis

Poskytuji poradenské služby v logistice, projektový a interim management.

Adresa

Mělnická 220
277 16 Přívory

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  04118235

Výrobky, činnosti

Logistické poradenství

Poskytuji poradenské služby v logistice, projektový a interim management. Nabízím kompletní audit, posouzení stávajícího modelu, vypracování návrhu, optimalizace procesů, nastavení klíčových KPI, zvýšení produktivity a další. Zajišťuji kompletní orga

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Bouchal - Majitel

Telefon: +420 602 306 535
Další firmy v oboru

ANE s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence, mzdové a personální agendy. Zajišťujeme zpracování podnikatelských záměrů, poradenství, zakládání firem.

Ing. František Bubeníček

Specializace na služby v oblasti investičního poradenství - pravidelné měsíční investování i jednorázové investice. Zprostředkování hypotečních úvěrů s návazností na pravidelné investice.

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.