• Detail firmy

Ing. Tomáš Barhoň

Základní popis

Nabízíme služby servisu podnikových informačních systémů a instalací sítí hardwarového a softwarového vybavení.

Adresa

Na Hájovně 383
345 06 Kdyně

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12866911

Výrobky, činnosti

informační systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 379 732 041
E-mail: tbw@tbw.cz
WWW: www.tbw.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Barhoň - Majitel

Mobil: +420 777 752 891
Další firmy v oboru

CompAct IT s.r.o.

Nabízíme vývoj softwaru na zakázku, pro sledování a řízení potravinářské a nepotravinářské výroby. Dodáváme systémy automatické identifikace a logistiky. Vyvíjíme webové aplikace, redakční systémy a prezentace. V oblasti informačních technologií zajišťujeme poradenství, pořádáme semináře a nabízíme prodej a servis počítačů, periférií, doplňků a spotřebního materiálu.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.