• Detail firmy

Ing. Svatopluk Procházka

Základní popis

Propočty, rozpočty pozemního stavitelství pro soukromníky i organizace. Provádění výkazu výměr položkových rozpočtů. Stavební poradenství.

Adresa

Rymice 109
769 01 Rymice

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63461633

Výrobky, činnosti

Stavební poradenství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 870 514
WWW: www.rozpocty-pro.cz

Kontaktní osoba

Ing. Svatopluk Procházka - Majitel

E-mail: spro@volny.cz
Další firmy v oboru

Mirabilis office

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd i administrativní agendou pro fyzické a právnické osoby. O účetnictví se Vám postaráme s dostatečnou praxí, s potřebným vzděláním a především kvalitně odvedenou prací. V případě potřeby také poskytujeme školení, včetně školení EET. Poskytujeme FULL SERVIS, jezdíme si pro doklady

MEDIUM projekt v.o.s.

Zabýváme se projektováním a inženýrskou činností v oblasti kanalizací, vodovodů, plynovodů a horkovodů, včetně zajištění stavebního dozoru. Poskytujeme poradenské služby při žádostech o dotace.

Ing. Kateřina Podhrázská - Účetnictví

Nabízíme kompletní účetní servis pro OSVČ, podnikatele i neziskové organizace v Jihočeském kraji a na Vysočině. Specializujeme se především na externí účetnictví, díky kterému svým klientům výrazně šetříme čas a náklady spojené s vedením účetnictví. Kromě účetních služeb zajišťujeme rovněž finanční analýzy, vypracování účetních vnitropodnikových směrnic nebo zastupování při jednání s úřady apod.