• Detail firmy

Ing. Sulamif Šímová

Základní popis

Nabízím překlady i odborné překlady a soudní tlumočnictví z ruského a ukrajinského jazyka, ale i tlumočnictví všeho druhu.

Adresa

Gen. Janka 1154/2
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16645162
  • Služby

Výrobky, činnosti

Odborné překlady a soudní tlumočnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 632 402
E-mail: simova@volny.cz
WWW: www.volny.cz/simova

Kontaktní osoba

Ing. Sulamif Šímová - Majitel

Telefon: +420 603 870 791
Další firmy v oboru

Ing. Josef Konečný - INTERLINGUA SERVIS

Poskytujeme úplný překladatelský a tlumočnický servis. Zaměřujeme se na ověřené překlady, expresní překlady, ekonomické a právní překlady, překlady daní, účetnictví a další. Nabízíme kvalitní překlady do všech jazyků - například z francouzštiny, ruštiny, angličtiny, japonštiny, thajštiny a dalších. Zakládáme si na kvalitě našich překladů a vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

London Institute Praha, s.r.o.

Věnujeme se výuce cizích jazyků. Nabízíme výuku angličtiny pro firmy, jazykové pobyty v zahraničí, mezinárodní jazykové zkoušky, pomaturitní angličtinu, intenzivní jazykové kurzy apod. Zajišťujeme překlady do cizích jazyků - odborné jazykové překlady, expresní jazykové překlady a vícejazyčné překlady do cizích jazyků.

JAZYKY CZ s.r.o.

Naše jazyková instituce nabízí výuku anglického, německého, ruského, francouzského a španělského jazyka a výuku češtiny pro cizince. Pořádáme akreditované rekvalifikační kurzy a poskytujeme kvalitní tlumočnické služby.