• Detail firmy

Ing. Stanislav Jenší

Základní popis

Nabízím tvorbu internetových aplikací.

Adresa

Bílý Kostel nad Nisou 202
463 31 Chrastava

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46010386
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  3
Roční obrat:  2000000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Reklamní agentury

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 113 152
Fax: +420 485 113 152
E-mail: mmind@oasanet.cz
E-mail: info@euroregin.cz
WWW: www.euroregin.cz

Kontaktní osoba

Edda Šolcová Jenší - Majitel

Mobil: +420 775 713 540
Další firmy v oboru

Martina Bogarová

Dílna paní Bogarové je chráněnou dílnou, kde pracují zdravotně postižený lidé. Každé sebemenší dílo je vyrobeno s láskou a prošlo rukama lidí, kteří jsou na svou práci právem pyšní. Naše dílna Vám nabízí šperky, růžence z ušlechtilých materiálů, patchwork, dětský textil, bižuterii, hračky, potřeby ke křtu a další. Nákupem u nás podporujete člověka v nesnázích. Neváhejte navštívit naše stránky.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

AUTOPLACHTY KAMIL KUDLÁČEK

Specializujeme se na výrobu a dodávku plachet pro průmyslové, technické i rekreační využití. Dodáváme shrnovací, celní i tuzemské autoplachty. Rovněž nabízíme reklamní billboardy a transparenty z plachtoviny, párty stany, stánky, výčepní pavilony či skladovací haly. Pro všechny naše výrobky zajišťujeme servis včetně dodání veškerých náhradních dílů.