• Detail firmy

Ing. Stanislav Januš

Základní popis

Dodávky a montáže zdvojených podlah. Dodávku a montáž provádime po celé ČR (Praha, Brno, Olomouc, Hradec Králové, Šumperk, Zlín, Ostrava, Frýdek Místek aj.)

Adresa

Palkovice 551
739 41 Palkovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73110493

Výrobky, činnosti

Dodávky a montáže zdvojených podlah

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 655 080
E-mail: janus.stanislav@tiscali.cz
WWW: home.tiscali.cz
WWW: www.zdvojenapodlaha.cz

Kontaktní osoba

Ing. Stanislav Januš - Majitel

Mobil: +420 607 655 080
Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.